W namiocie naszemiasto.pl na 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą możecie sobie zrobić zdjęcie z woodstockową ramką. Będą też rozmowy z muzykami i atrakcyjne nagrody! Szukajcie nas w strefie ASP!

23. Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą nieoficjalnie rozpoczął się już w środę i potrwa do soboty. W tym roku mamy zaszczyt być jednym z patronów medialnych imprezy. Na miejscu pojawi się namiot naszemiasto.pl a w środku czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji!

Zdjęcia
Jeśli macie ochotę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ramką Woodstocku, zapraszamy do namiotu! Fotografie zrobione przez naszych fotoreporterów opublikujemy później na stronie internetowej. Część z nich znajdzie się też w specjalnym, festiwalowym wydaniu gazety. Do swoich zdjęć będziecie mogli też dołączyć pozdrowienia dla bliskich. Nie możecie tego przegapić!

Konkursy
W namiocie będziecie mogli stworzyć niepowtarzalną, woodstockową okładkę wydania naszemiasto.pl. Najlepsze projekty nagrodzimy wspaniałymi gadżetami. Wśród nich zestawy kosmetyków od ekodrogeria.pl, kurtki bomberki i t-shirty od Cacofonia Milano, książki, filmy, a także mnóstwo innych nagród.

Punkt ładowania telefonu
Specjalnie dla Was stworzymy także punkt ładowania telefonów komórkowych i innych, elektronicznych sprzętów. Pamiętajcie, że zostawiacie je u nas na własną odpowiedzialność!

Rozmowy z muzykami
Oprócz konkursów i zdjęć to właśnie u nas będziecie mieli okazję zadać pytania swoim ulubionym muzykom. Cały czas pracujemy nad stworzeniem programu wywiadów z artystami, ale już teraz możemy Was zapewnić, że będą to gorące nazwiska. W namiocie naszemiasto.pl sprawdzajcie informacje, a na pewno nie przegapicie spotkań.

Pozdrowienia
Doskonale wiemy, że woodstockowicze nawet podczas festiwalu nie zapominają o swoich najbliższych. Chcielibyśmy dać Wam możliwość pozdrowienia rodziców i znajomych z terenu imprezy. Nasz operator uwieczni Wasze wiadomości na wideo, które później zamieścimy w serwisie naszemiasto.pl. Tam też szukajcie fotorelacji z 23. Przystanku Woodstock.

Cały czas będziemy też relacjonować nasze działania na Facebooku „Dzieje się w Warszawie” oraz INSTAGRAMIE.
Do zobaczenia na miejscu w strefie ASP!Zobacz też: Serwis woodstockowy Gazety Lubuskiej (Kliknij, aby przejść)


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty


Przystanek Woodstock

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

matka (gość) (Jarek )

Jesteś sfrustrowanym starym capem, może pojedź tam to się wyluzujesz i inaczej spojrzysz na świat. Moja córka też chodziła z potarganymi włosami , w rozciągniętych swetrach, dzisiaj jest szanowaną panią dyrektor.Trochę tolerancji dla młodzieży..

Jarek (gość)

Tak wygląda przeszłość Polski! !! Zakolczykowane gęby wytatuowane mordy i błędny wzrok po narkotykach !!! Jeszcze to promują tego cwaniaka owsika co kręci lody z WOŚP !!!!

titanik 36 (gość)

członek kod-kapeli siedzi w "słusznej sprawie", a oni imprezują za dukaty z puszek. jak można tak się bawić kiedy demokracja jest zagrożona. ludzie i ludziki opamiętajcie się. koniec świata :)