Apage, Satanas!

w sieci szatana? (© Dziuńka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Człowiek w pewnym wieku staje się odporny na szatańskie podszepty.

Za pierona nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek zawarła pakt z szatanem Trochę grzechów mi się przez te lata uzbierało, ale już je zdążyłam odpokutować. Od kilku dni dostaję SMS-y o treści:" Błagam, pozwól mi zdjąć klątwę, która na tobie ciąży!" i dalej jakieś dyrdymały o opętaniu. Myślałam początkowo, że to jakiś psikus dowcipnej koleżanki, ale numer telefonu był mi nieznany.
Po trzecim dniu rozdzwoniły się moje psiapsiółki i różni znajomi, na których także "ciąży klątwa". Wnerwiłam się, bo zamiast szukać opętanych szatanem w Warszawie, to zajzajery jedne wyszukują opętania u biednej emerytki! Zadzwoniłam do Krysi, a ta zamiast udzielić mi wsparcia zaczęła piać ze śmiechu w słuchawkę. Na dodatek powiedziała, że miała także takie propozycje i żebym odczytała SMS-a do końca i nie ulegała podszeptom szatana, to znaczy-nie oddzwaniała, bo zabulę jak za zboże! Obejrzałam siebie dokładnie i żadnej ciążącej klątwy nie zauważyłam, dopatrzyłam się tylko kolejnych dwóch ciążących kilogramów.
Przyjaciółka pocieszyła mnie, że według egzorcystów najbardziej podatni na działanie szatana są młodzi ludzie na haju, uzależnieni od okultystycznych praktyk i ci którzy korzystają z horoskopów. Nie wiem czy mówiła prawdę, bo cały czas się chichotała. Poszperałam w Internecie i dowiaduję się- "Nadchodzą chwile grozy. Szatan rośnie w siłę i atakuje coraz mocniej. Egzorcyści są przerażeni. W ciągu kilku zaledwie lat w Warszawie i okolicach podwoiła się liczba opętanych przez złe moce. Podobnie jest w innych miastach".
Patrząc na to, co się ostatnio dzieje, to setka polskich egzorcystów będzie miała roboty, że heja!!! Mnie mogą sobie odpuścić, mogę im za to podać kilka adresów w Warszawie i u nas na Śląsku. Tak sobie jeszcze kombinuję, że jeżeli to wszystko zło jakie istnieje teraz w kraju to robota szatana, to może my niepotrzebnie czepiamy się naszych "wybrańców narodu?"

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: