James Franco wyreżyseruje film o najgorszym filmie świata [TRAILER] James Franco wyreżyseruje film o najgorszym filmie świata [TRAILER]

James Franco wyreżyseruje film o najgorszym filmie świata [TRAILER] (© Tara Mays/Variety/REX/Shutterstock )

The Room bywa nazywany Obywatelem Kainem złych filmów. To dzieło, o którym mówi się, że jest “tak złe, że aż dobre”. Teraz powstanie o nim osobne pełnometrażowe dzieło. Obraz wyreżyseruje James Franco.

Disaster artist to film na podstawie książki pod tym samym tytułem. Dzieło opowiada historię powstania nakręconego przez Tommy'ego Wiseau, tajemniczego amerykańskiego bogacza i samozwańczego reżysera oraz gwiazdy kinowej. Wiseau nakręcił, wyprodukował oraz sfinansował The Room, który do dziś uważany jest przez wielu za najgorszy film w historii kina. Jednocześnie obraz zyskał przez lata niebywałą sławę, a jego pokazy (w ponad 13 lat od premiery) organizowane są w kinach na terenie całego USA.

Historię powstania The Room opowiedział w swojej książce Greg Sestero, odtwórca roli Marka, prywatnie przyjaciel Wiseau. Wiele lat od wydania Disaster artist, historię opowiedzianą w książce postanowił zekranizować James Franco.

Na ekranie, oprócz reżysera pojawią się również Dave Franco, Seth Rogen, Zac Efron, Josh Hutcherson (“Igrzyska Śmierci”).


Zobaczcie też: KSW Colosseum już 27 maja. "Chcemy, żeby kibice oglądali galę z zapartym tchem, jak dobry film"


Filmy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!