Sprawdźmy co i za ile zmieści się w naszym koszyku na zakupy

(fot. sxc.hu) (© redakcja)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ostatnio ceny rosną w zastraszającym tempie. Zdrożało paliwo, cukier, nabiał a wraz z nimi kolejne produkty żywnościowe. A jakie są ceny w twoim sklepie?

Kilka dni temu Jarosław Kaczyński w świetle fleszy fotoreporterów, zrobił zakupy w jednym ze sklepów spożywczych. Kupił: 2 kg cukru, worek ziemniaków, 1 kg piersi z kurczaka, 1 kg mąki, kilogram jabłek i chleb. Za wszystko zapłacił 55 zł i 60 groszy. Zakupy miały oczywiście charakter politycznej prowokacji. Pomyśleliśmy, aby jednak na własne oczy sprawdzić jakie mamy ceny w naszych ulubionych sklepach.
Dajmy znać innym MM-kowiczom w jakich sklepach te produkty można kupić najtaniej. Zobaczmy ile jest prawdy w podwyżkach, oraz ile tak naprawdę kosztują nasze codzienne zakupy. Swoje wnioski możecie publikować w formie artukułu lub komentarzu pod tekstem. Zabawę możecie potraktować z przymrożeniem oka;)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ MM Łomża na Facebooku

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: