Wczoraj odbył się IV Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny "Prefbetu Śniadowo" Łomża. Ponad 200 zawodników, w tym 34 lekkoatletów z 16. krajów. Z grona Polaków na liście startowej znaleźli się reprezentanci 60 klubów z 15. województw. Wśród gwiazd spotkać można było Konrada Bukowieckiego, mistrza Europy w pchnięciu kulą.

Na łomżyńskim stadionie Konrad Bukowiecki uzyskał wynik 20,76m, ale przypomnijmy jego rekord, który zapewnił mu w ubiegłym roku tytuł Mistrza Europy i jednocześnie mistrza świata juniorów to 23,34m.
- To jest mój trzeci start w ciągu 6 dni, więc jestem już trochę zmęczony. Nie uzyskuję wyników, jakie bym chciał, ale dzisiejszy dzień to też element mojego treningu - mówi Bukowiecki.
Mimo wszystko mistrz jest zadowolony z udziału w mitingu.
- Bardzo lubię Łomżę, tym bardziej, że leży ona nie daleko mojego rodzinnego Szczytna i mam nadzieję, że za rok spotkamy się tu ponownie - mówi Konrad.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!