Próbny egzamin gimnazjalny 2012/2013 - matematyka. Odpowiedzi i test

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwa próbny egzamin gimnazjalny z wydawnictwem Operon. Dziś matematyka. Odpowiedzi i arkusz testu będą dostępne w sieci.

Gimnazjaliści piszą dzisiaj próbny egzamin gimnazjalny z matematyki z wydawnictwem Operon. To drugi dzień zmagań uczniów przed kwietniowym prawdziwym egzaminem.Uwaga, odpowiedzi i arkusz testu do próbnego egzaminu gimnazjalnego z matematyki z Operonem wydawnictwo zamieści na swojej stronie internetowej w piątek około godziny 15.Czytaj też:Próbny egzamin gimnazjalny 2013: Matematyka - odpowiedzi, test - Operon PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012/2013. MATEMATYKA OPERON. ODPOWIEDZI ARKUSZ TEST MatematykaW piątek gimnazjaliści napiszą próbny egzamin gimnazjalny z języków obcych. Do wyboru mają: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski. Zobacz: PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012/2013. OPERON. ODPOWIEDZI ARKUSZ TEST. Język angielski 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!