267 tysięcy widzów zobaczyło najnowszy film Marii Sadowskiej w pierwszy weekend od jego premiery.

Wynik filmu o Wisłockiej to tegoroczny rekord oglądalności podczas otwarcia. Historie życia Michaliny Wisłockiej, seksuolożki, pisarki i edukatorki seksualnej obejrzało w weekend otwarcia ponad ćwierć miliona widzów. To jeden z lepszych wyników polskiego filmu. W historii pobiło go tylko 3 obrazy.

Najnowsze dzieło Sadowskiej pokazuje skomplikowany portret kobiet zmagającej się z problemami zawodowymi i osobistymi. Wisłocka żyje w związku z mężem i swoją przyjaciółką, w trudnych realiach stara się wychowywać dzieci, dzieląc czas pomiędzy bycie matką i edukatorką seksualną, która za sprawą bestsellerowej Sztuki Kochania stara się odmienić życie erotyczne Polaków.
W filmie wystąpili m.in. Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc, Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik oraz Artur Barciś.

Zobacz też:
"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Śmiech, łzy i seks. Dużo seksu [RECENZJA]


Filmy

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

To tylko ja (gość) (Dekster)

Oj już hejt na mój temat a przede wszystkim na moją osobę, skąd Ty możesz wiedzieć, że mam kupę w głowie. Mam prawo napisać ironiczny komentarz, tak samo jak Ty piszesz swoje komentarze. Po to jest forum, że każdy może wypowiedzieć się nawet w ironiczny sposób. Polacy lubią seks jak i pewnie wszystkie narody na świecie. Przecież to wszystko jest takie oczywiste, prozaiczne, życiowe...za bardzo się tym wszystkim przejmujesz. Póki na spadnie na nas jakaś bomba atomowa, w zdecydowanej większości ludzie lubią seks, tylko znowu tak poważnie do tego podchodzić..., to trochę jest przesada...

Nikodem (gość)

Moim zdaniem film jest warty obejrzenia, nie rozumiem fali hejtu.
sami zobaczcie: hd-films.pl/41524

To tylko ja (gość)

Polacy lubią robić kupę. Czekam an film sztuka robienia kupy, może ta prozaiczna czynność stanie się moją pasją...

gość (gość) (fela)

Pleciesz bzdury z ograniczenia umysłowego. Ksiądz gwałci dzieci, nie potrzebuje flmów, skąd czerpie inspiracje? Z dewiacji zwanej celibatem.

Dekster (gość) (Dexter)

Chyba zdecydowanej większości dewiantów się tak kojarzy, najczęściej ludzi ciemnych skażonych katolicką ideologią nienawiści do wszystkiego czego nie rozumieją lub nie chcą rozumieć, którym przez całe życie wmawiano że seks to zło konieczne. Każdy człowiek obdarzony zmysłami umie i powinien czerpać z niego przyjemność zostawiając ideologiczne religijne brednie tam gdzie ich miejsce - w kościele.

Dexter

To jest nieprawda. Zdecydowanej większości Polaków seks kojarzy się ze zboczeniem albo dewiacją. Niestety długo nasze społeczeństwo będzie pruderyjne. Obawiam się, że ani książka Michaliny Wisłockiej ani oparty na niej film nie zmieni nic w tej mentalności.

Julo (gość)

Film wyjątkowo kiepski ale promocja i ogromna reklama robią swoje.No cóż film jak wiele innych drugi raz bym nie obejrzał.

Więcej na temat: