Co jakiś czas mam ochotę na coś innego. Przez wiele lat będąc samoukiem bawiłam się krawiectwem. Szyłam dla swoich dzieci, siebie, sąsiadek, ale po paru latach zaczęło mnie to już trochę nudzić i bardzo dobrze.

Urodziła się moja pierwsza wnuczka i wtedy na takie zajęcie nie było już czasu. Nie oznaczało to, że w wolnych chwilach nie będę miała jakiegoś zajęcia, które sprawi mi frajdę. Tym razem były to robótki na drutach.
Robiłam bardzo dużo fajnych sweterków i najbardziej lubiłam trudne wzory. To też minęło, ale ja już myślałam o czym innym. Tym razem był to haft krzyżykowy i kartki okolicznościowe.
Pierwsze kartki w połączeniu z haftem są tylko u moich bliskich i znajomych, a ja nie mam nawet zdjęć. Obrazów mniejszych i większych zrobiłam przeszło 70, a w domu mam tylko 11. Kartki ale już bez elementów wyszywanych robię nadal.
Tym razem chcę Wam pokazać trochę kartek z okazji Bożego Narodzenia, bo to święto mamy już za sobą. Przed Wielkanocą będą kartki z okazji tego święta, a później trochę moich obrazków.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!