Resident Evil: ostatni rozdział - finałowa część sagi w kinach od piątku Resident Evil: ostatni rozdział - finałowa część sagi w kinach od piątku

Resident Evil: ostatni rozdział - finałowa część sagi w kinach od piątku (© Materiały prasowe)

Na ekrany kin wchodzi właśnie ostatnia odsłona serii luźno opartej na kultowej grze komputerowej. Widzowie będą mieli szans zanurzyć się w sensie dzięki technologii 4DX, pozwalającej na odczuwanie zapachów, dotyku, czy innych bodźców.

Alice, bohaterka grana przez Milę Jovovich po raz ostatni powraca do Racoon City, by zmierzyć się z morderczą korporacją Umbrella, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa T. Ostatnia część serii, zgodnie z zapewnieniami twórców ma być jeszcze bardziej emocjonująca, trzymająca w napięciu, a przede wszystkim, dający odczuć emocje na własnej skórze.

Od piątku film wyświetlany będzie w sieci kin Cinema City. Wybór seansu w technologii 4DX pozwoli na odczucie kina dodatkowymi zmysłami. Widzowie poczują zapachy, powiewy wiatru, wibracje. Seanse w tej technologii dostępne będą jedynie w 5 miastach Polski, które posiadają odpowiednio wyposażone kina.

Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mecz (gość)

Cały. ten film z lektorem po polsku Oglądaj: http://gigup.net/8a388666
lub pobierz. go na dysk tu: http://upshare.pl/637e4c5b