Śmierć prezydenta z cyklu Katastrofa w przestworzach w NGC

"Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta" to film rekonstruujący katastrofę w Smoleńsku (© NGC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta". Film National Geographic Channel będzie można obejrzeć na NGC już w niedzielę.

Film "Śmierć prezydenta" jest jednym z odcinków znanej na całym świecie serii "Katastrofa w przestworzach". National Geographic Channel nagrywa ją od kilku lat. Pokazuje w niej spektakularne katastrofy lotnicze (lub takie wydarzenia, które o mały włos katastrofą się nie skończyły) oraz ich przyczyny.A oto zwiastun filmu "Katastrofa w przestworzach: Śmierć prezydenta":Zanim jeszcze prawicowi politycy i publicyści obejrzeli film, zaczęli go krytykować. Oczywiście ich zdaniem "pancerna brzoza" nie istnieje, a samolot eksplodował zanim dotknął ziemi. Producenci "Śmierci prezydenta" odpierają jednak zarzuty. Film nie jest nasocony polityką."Eksperci" od Antoniego Macierewicza w obrazie nie występują, podobnie jak szefowa MAK-u. Film "Śmierć prezydenta" wyemitowany zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 21 na National Geographic Channel.Czytaj też:ŚMIERĆ PREZYDENTA - film National Geographic (wideo) Smoleńsk. Katastrofa. Drastyczne zdjęcia z miejsca wielkiej tragedii Smoleńsk: Zdjęcia z katastrofy. Drastyczne (+18) 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!