Szydło chwaliła Muzyk, a zwolennicy Chrzanowskiego skandowali: „Mariusz” (zdjęcia, wideo)

W czwartkowe popołudnie Beata Szydło spotkała się na Starym Rynku z mieszkańcami Łomży. Wsparła tym samym kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości w walce o fotel prezydenta miasta.

- 21 października będziemy wybierać gospodarzy naszych miast, będziemy wybierać ludzi, którzy będą nas reprezentowali w radach gmin, powiatów i województwie. I to jest moment, który zawsze powinien być mocno refleksyjny – mówiła wicepremier Beata Szydło podczas spotkania z wyborcami na Starym Rynku. Przyjechała, by wesprzeć łomżyńskich kandydatów PiS w wyborach samorządowych.

– W samorządzie potrzebujemy partnerów – podkreślała,przypominając, że PiS w Łomży wystawił do walki o fotel prezydenta Agnieszkę Muzyk. – Bardzo proszę o głosy na naszą biało-czerwoną drużynę – dodała.

Czytaj też Wybory Samorządowe 2018. Premier Mateusz Morawiecki w Suwałkach i Augustowie [ZDJĘCIA Z DRONA]

Wtórował jej minister Jarosław Zieliński podkreślając, że pojawiają się pytania i wątpliwości w sprawie kandydata Prawa i Sprawiedliwości. - Pani Agnieszka Muzyk jest naszym jedynym kandydatem - grzmiał Zieliński.

Na spotkaniu byli mieszkańcy, którzy z chorągiewkami PiS-u wyrażali swoje poparcie. Przyszli też jednak zwolennicy obecnego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, który niedawno został wyrzucony z partii Jarosława Kaczyńskiego i walczy o reelekcję z własnym komitetem. Grupa osób w trakcie spotkania skandowała: „Mariusz,
Mariusz”.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane