Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź w rodzinnej miejscowości Bobrówka (powiat moniecki) żniwuje! Zobaczcie zdjęcia

Abp Sławoj Leszek Głódź posiada uprawnienia do kierowania kombajnami - donosi EpiskopatNews na Twitterze.
I żniwuje w swojej rodzinnej Bobrówce.

– Przyjechałem tylko na dwa dni. Wczoraj cały dzień spędziłem w polu na kombajnie. Pogoda sprzyjała. Nadal jest dużo pracy, a uprawy piękne. Niestety, już dzisiaj muszę wracać do Gdańska – powiedział tvn24.pl metropolita gdański.

Abp Głódź rodzinną Bobrówkę odwiedza co roku i co roku aktywnie bierze udział w żniwach. Metropolita pozdrawia rolników, błogosławi i życzy udanych plonów.

Sławoj Leszek Głódź ur. 13 sierpnia 1945 w Bobrówce jest doktorem prawa kanonicznego, generałem dywizji, był biskupem polowym Wojska Polskiego w latach 1991–2004, biskupem diecezjalnym warszawsko-praskim w latach 2004–2008, teraz jest arcybiskupem metropolitą gdańskim od 2008 r.


ZOBACZ TEŻ: Abp. Sławoj Leszek Głódź: Kościół nie rządzi. Jest jak niańka, która pomaga

x-news/TVN24

Z regionu

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jan (gość)

Tak fajny widok biala koszula i eleganckie spodnie a kombajn nie pierwszej nowosci ciekawe jak te ubrania wyglądają po calym dniu pracy

MG (gość)

Zdjęcia statyczne, raczej pozorowane. No i nie widziałem jeszcze tak czystego kombajnisty. Niepotrzebna obłuda