W ramach akcji Zakretki.info zbieramy także pojemniki i kartridże po tuszach do drukarek.

Fot. Gazeta Współczesna (© redakcja)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Największa ogólnopolska akcja charytatywno ekologiczna zakrętki.info - pomagamy nie tylko przyrodzie... także w Łomży!!!

W Łomży nakrętki zbierają dwa podmioty. Pierwszym podmiotem jest tygodnik Narew Extra, natomiast drugim jest Paweł Dąbrowski, uczeń technikum informatyczne przy Wyższej Szkole Agrobiznesu, który jest koordynatorem największej ogólnopolskiej akcji zakrętkowej powołanej przez Radę Uczelnianą Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
 
W ramach akcji Zakretki.info zbieramy także pojemniki i kartridże po tuszach do drukarek. Akcja prowadzona jest w Polsce od 2008 roku, natomiast w Łomży - od grudnia 2011 roku. Koordynatorem na Łomże jest Paweł Dąbrowski.
Jak mogę się dołączyć? 1. Zbierz nakrętki i/lub tonery2. Dostarcz je do dowolnego punktu zbiórki (lista dostępna na stronie: http://zakretkiwlomzy.tk3. Koordynator (Paweł Dąbrowski) zajmie się ich logistyką (znajdzie lokal, zapakuje je w odpowiednie worki).4.Zakrętki zostają przetransportowane do firmy recyklingowej.5. Firma recyklingowa za zebrane zakrętki (liczy się każdy kilogram) wpłaca środki finansowe na konto fundacji.6. Na koniec akcji fundacja wypłaca pieniądze i zakupuje wózek inwalidzki.7. Wózek inwalidzki przekazujemy niepełnosprawnemu dziecku.
Lub utwórz punkt zbiórki Aby utworzyć punkt zbiórki, należy wypełnić zgłoszenie do programu oraz Oświadczenie Punktu Zbiórki i przekazać je do koordynatora (e-mail: lomza@zakretki.info). Koordynator prześle oświadczenie do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie jest główny sztab programu Nakretki.info
Dokumenty można pobrać:http://zakretki.info/download/oswiadczeniepunktuzbiorki.pdf
http://zakretki.info/download/zaproszeniedoprogramuuuuu.pdf
 
Na dzień dzisiejszy w akcję angażują się także: Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna, Wyższa Szkoła Agrobiznesu, Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.
Więcej informacji:http://zakretkiwlomzy.tk i http://zakretki.infoKoordynator Łomża: Paweł Dąbrowski, tel. 696 550 117 (po 15:00)e-mail: lomza@zakretki.info, pawel.dabrowski1@interia.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: