Dla ochłodzenia głów:)

2014-12-01 17:15:08

Tylko spokój może nas uratować i...poczucie humoru. Już po wyborach! Nasze głosy znowu stały się głosami wołających na pustyni, więc nie ma co rozdzierać szat.! Samo życie pokaże jakie czeka nas Jutro.
Na ulicach Łomży nadal wiszą banery, przybyło kilka w błękitnym kolorze, przystanki MPK straszą, a nam kolejny poniedziałek przeszedł do historii. Dla ostudzenia emocji radzę choćby wirtualnie przelecieć się po "zapleczach" Łomży i kilka razy policzyć do 10-ciu:)

A potem zastanowić się niepolitycznie jak żyć, żeby innym żyło się z nami lepiej.
Ps. zapamiętajcie obrazy z tego filmiku, bo może za 4 lata tą trasą będzie płynąć rzeka mleka z miodem, po torach będą pędzić ekspresowe pociągi, a na pustych placach powstaną nowe zakłady pracy. Nadzieja zawsze przecież umiera ostatnia.

Jesteś na profilu krystynab11 - stronie mieszkańca miasta Łomża. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj