Cumulusy 2018. Ostatnie dni, żeby zagłosować na łomżyniaków

PG
Łomżyński duet paramotolotniarski walczy w finale plebiscytu Cumulusy 2018
Łomżyński duet paramotolotniarski walczy w finale plebiscytu Cumulusy 2018 archiwum prywatne Pupek&Kozikowski Paramotor Team
Łomżyński duet Pupek&Kozikowski Paramotor Team zakwalifikował się do finału Plebiscytu Cumulusy 2018. Do końca głosowania zostały cztery dni.

– Dzięki Wam rok temu wygraliśmy ten plebiscyt, co przyczyniło się do kolejnych sukcesów, m.in. indywidualnego brązowego medalu mistrzostw świata oraz drużynowego złota zdobytego w Tajlandii – przypominają sportowcy i proszą o głosy. Nagroda finansowa pomoże im sfinansować kolejny wyjazd na mistrzostwa świata 2020 w Brazylii. Duet został nominowany w kategorii Mikroloty.

Głosowanie sms potrwa do 31 stycznia, laureatów poznamy podczas gali, która odbędzie się 2 lutego w Gdyni.

Adam Pupek i Piotr Kozikowski latają wspólnie jako Pupek & Kozikowski Paramotor Team Poland. Swoją współpracę zaczęli na zawodach w Toruniu trzy lata temu. Latają w klasie PL2 - Wózek dwumiejscowy unoszony w powietrzu za pomocą skrzydła para-lotni. W minionym roku zajęli 3 miejsce Klasyczne oraz 1 miejsce drużynowo na Mistrzostwach Świata w Tajlandii. W duecie Adam Pupek, z wykształcenia i wykonywanego zawodu inżynier budownictwa, jest pilotem. Piotr Kozikowski, miłośnik sportów ekstremalnych i kolekcjoner mocnych doznań, wypełnia zadania nawigatora.

Zobacz koniecznie: Jedziesz na ferie? Niewiedza może cię drogo kosztować