Inżynierowie dla Niepodległej Polski. Konkurs na stworzenie gry planszowej

Materiał informacyjny FSNT-NOT
Udostępnij:

FSNT-NOT ogłasza konkurs na opracowanie gry planszowej o tematyce poświęconej historii polskiej myśli technicznej, biografiom i dorobkowi słynnych wynalazców i konstruktorów działających w kraju i zagranicą. Celem projektu jest przypomnienie roli polskich inżynierów w przeszłości oraz upowszechnienie wiedzy o małych i wielkich budowniczych II RP.

Projekt jest adresowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I stopnia).

Konkurs będzie realizowany w trzech etapach: szkolnym (etap I), w jego wyniku wytypowani na poziomie regionalnym autorzy projektów przystąpią do II etapu, który będzie polegał na udziale w interaktywnych warsztatach internetowych pt. ”Inżynieria gier planszowych”.
Osoby, które pozytywnie zaliczą warsztaty, przedstawiają swoje prace konkursowe Komisji Konkursowej (etap III). Wyłonieni finaliści wezmą udział w uroczystej Gali Finałowej, podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu.

Termin nadsyłania projektów prac upływa 30 października 2021 r.

Informacji na temat zasad konkursu udziela Jagna Piwowarska, tel: 22 250 22 12, e-mail:

[email protected]

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Inżynierowie dla Niepodległej Polski. Konkurs na stworzenie gry planszowej - Mazowieckie Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie