ŁKS 1926 Łomża wygrała na wyjeździe z Cresovia Siemiatycze

Robert Orzechowski
W najciekawszym niedzielnym spotkaniu czwartej ligi podlaskiej Cresovia Siemiatycze musiała uznać wyższość pewnie zmierzającej w kierunku III ligi ekipy ŁKS 1926 Łomża.

Piłkarze ŁKS 1926 Łomża zwycięstwo zapewnili sobie już w pierwszej połowie, po której prowadzili 3:0.

Na listę strzelców jako pierwszy w 8. minucie wpisał się Tomasz Bernatowicz. Drugie trafienie zostało zapisane jako samobójcze, bowiem futbolówka odbiła się nieszczęśliwie od Michała Nowickiego i wpadła do bramki Cresovii. W 32. minucie trzecią bramkę dla łomżan zdobył Patryk Szymański, ustalając, jak się później okazało, wynik meczu.

Cresovia Siemiatycze - ŁKS 1926 Łomża 0:3 (0:3)
Bramki: Tomasz Bernatowicz 8', Michał Nowicki 25' (s), Patryk Szymański 32'.