ŁKS 1926 Łomża zremisowała z Pogonią Łapy

W sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych w sezonie 2011/12 ŁKS 1926 Łomża remisował w Surażu z Pogonią Łapy 1:1 (1:0).

W 35. minucie prowadzenie objęli piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy skrzętnie wykorzystali błąd rywali. Piłkę w pole karne dośrodkowywał Albert Rydzewski, a niefrasobliowość obrońców Pogoni wykorzystał Maciej Malinowski.

Do wyrównania w 83. minucie doprowadził Rafał Muczyński, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował barwy zespołu prowadzonego przez Mirosława Dymka.

ŁKS 1926 Łomża - Pogoń Łapy 1:1 (1:0)
Bramki: Maciej Malinowski 35' - Rafał Muczyński 83'.

ŁKS: (I połowa): Masłowski - Staniórski, Tarnowski, Charyło, Bernatowicz - Hryszko, Trzaska, Rydzewski, Malinowski, Szymański - Mleczek. (II połowa): Myśliński - Urban, Kacprzyk, Charyło, Cychol - Konopka, Gałązka, Drągowski, Adamski, Szymański (72' Święćkowski) - Laskowski.

Pogoń: Olszewski, Sipko, Laskowski, Grodzki, Brzozowski, Gąsowski, Marczuk, Halicki, Hryniuk, M. Łapiński, Muczyński. Na zmiany wchodzili: A. Łapiński, Demiańczuk, Leśniewski, Perkowski, Płoński, Minow, Czarkowski, Klej, Janowicz.