MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Masz pomysł na wydarzenie w Parku Jana Pawła II? Miasto je dofinansuje

JBa
Kamil Brzostowski
Organizacje non-profit, pozarządowe, pożytku publicznego, a także osoby fizyczne i prawne oraz inne podmioty zewnętrzne mogą się starać o wsparcie finansowe w ramach konkursu projektów mających szczególne znaczenie dla wewnętrznej promocji marki ,,Zasmakuj w Łomży”. Zarządzenie w tej sprawie podpisał prezydent miasta Mariusz Chrzanowski.

Dofinansowane mogą być przedsięwzięcia promujące markę "Zasmakuj w Łomży, które odbędą się w terminie od 1 czerwca do 20 września tego roku na terenie Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma.

- Pandemia i związane z nią obostrzenia nie pozwalają na organizację dużych, plenerowych koncertów na popularnej muszli, które miały miejsce w poprzednich latach. Alternatywą mają być nieco mniejsze wydarzenia, podczas których łatwiej będzie zachować reżim sanitarny. Chętnie odwiedzany przez mieszkańców Park Jana Pawła II wydaje się być idealnym do tego miejscem - zauważa prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Włodarz wygospodarował na ten cel w budżecie miasta 50 tysięcy złotych.

- Liczę na ciekawe projekty skierowane do różnych grup wiekowych i o różnym charakterze: kulturalnym, sportowym, turystycznym, a nawet gospodarczym i zachęcam do składani propozycji - mówi prezydent.

Termin składania stosownych wniosków o przyznanie wsparcia w ramach konkursu projektów mających szczególne znaczenie dla promocji wewnętrznej marki „Zasmakuj w Łomży” mija 14.04.2021 o godzinie 15:30. Szczegółowy regulamin oraz wnioski do pobrania znajdują się na stronach Biuletynu Informacji Publicznej (kliknij). Wyniki zostaną opublikowane do 30 kwietnia br.

Wnioski można składać osobiście w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego, ul. Farna 1, 18-400 Łomża, pokój nr 6, przesłać pocztą z widocznym dopiskiem na kopercie „konkurs projektów ZASMAKUJ W ŁOMŻY” na adres korespondencyjny: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych, ul. Farna 1, 18-400 Łomża , przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] z tematem wiadomości „konkurs projektów ZASMAKUJ W ŁOMŻY”.

„Zasmakuj w Łomży” to hasło promocyjne naszego miasta wynikające ze strategii przyjętej na początku 2017 r. Kluczem do wyróżnienia Łomży stały się innowacyjne podmioty przetwórstwa rolno-spożywczego. Najważniejsze dla konsumentów właściwości produktów to smak i zapach. Opierając się na tym założeniu smak zaproponowany został jako unikalna cecha marki Łomża. Hasło "Zasmakuj w Łomży” odnosi się jednak nie tylko do kulinariów, ale również do takich obszarów jak: kultura osobista, sztuka, upodobanie do czegoś, poczucie piękna, wytrwałość, dobry styl i zapał.

Łomża. Mieszkańcy dwóch bloków przy Parku Jana Pawła II nie ...

Miasto chce zagospodarować hetarową działkę przy Parku Jana ...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lomza.naszemiasto.pl Nasze Miasto