Sukcesy taneczne par z KTT "AKAT" Łomża Mazury 2011

Robert Orzechowski
W Giżycku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „ Puchar Burmistrza Giżycka , Mazury 2011 ” . Bardzo dobrze zaprezentowały się pary taneczne z KTT „AKAT” Łomża.

W turnieju tym startowało 19 par tanecznych dziecięcych i młodzieżowych z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży , trenowanych przez Magdalenę
i Jacka Baczewskich. W licznie obsadzonych kategoriach tanecznych łomżyńskie pary zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc finałowych.

- w kategorii 14-15 lat klasa C
I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i III w tańcach standardowych zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

- w kategorii 14-15 lat klasa B
II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

- w kategorii pow. 15 lat klasa E
II miejsce zajęła para Damian Siwik i Ewelina Godlewska
VI miejsce zajęła para Zbigniew Dziekoński i Paulina Wilk

- w kategorii pow. 15 lat klasa D
I miejsce zajęła para Daniel Gosiewski i Martyna Dąbrowska

- pow. 15 lat klasa C
III miejsce w tańcach standardowych zajęła para Sebastian Strzemiński i Magdalena Kowalczyk
V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Mateusz Skweres i Natalia Zmitrowicz
- w kategorii pow. 15 lat klasa B
I miejsce w tańcach standardowych zajęła para Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska
IV miejsce w tańcach standardowych zajęła para Damian Ustaszewski i Amanda Darmetko