Wyjątkowy koncert w Augustowie coraz bliżej. Wakacyjna Trasa Dwójki zaskakuje repertuarem

Materiał informacyjny TVP
Na ten moment czekają nie tylko mieszkańcy Augustowa, ale cała Polska! Szósty przystanek w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki zaskakuje! Tyle gwiazd w jednym miejscu już dawno nie było. Edyta Górniak, Oceana, Shanguy, Soun’n’Grace, Kombi, Milano… i wiele innych artystów. To oni już 1 sierpnia swoim blaskiem rozświetlą parną, augustowską noc. Koncert będzie transmitowany na żywo, na kanale TVP2. Start punktualnie o godzinie 20:00.

*

Za nami koncert w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu, Płocku i Koszalinie. Pora na szóste miasto w Polsce, które na jeden wieczór zamieni się w najjaśniejszy punkt na muzycznej mapie naszego kraju. Czeka nas potężna dawka pozytywnych emocji i doładowanie letnią energią. Warto już teraz przygotować się do wielkiego koncertu, który zaplanowany jest na niedzielę 1 sierpnia w Augustowie. Warto powtórzyć i przypomnieć sobie gorące hity letnie.

Augustowskie noce

Niedzielny koncert rozpoczną słynne augustowskie noce - noce parne, gorące, nad brzegami drzemiące, osłonięte przez mgłę. Tak właśnie śpiewała w swojej piosence Maria Koterbska. 1 sierpnia właśnie ten hit wykona Filip Lato. Na scenie zobaczymy też Edytę Górniak. Artystka zaśpiewa swoje największe przeboje, ale także utwór „I follow rivers” z repertuaru Lykke Li i „Sweet dreams” legendarnego duetu Eurythmics. Z kolei Oceana zaprezentuje swój przebój „Endless Summer”. Nie zabraknie także francusko-włoskiej formacji Shanguy.

Moc muzycznych atrakcji

To nie koniec atrakcji. Organizatorzy zapowiedzieli występ Sound’n’Grace. Usłyszymy wakacyjny hit lata „Iko Iko” ze specjalnym udziałem Kuby Szmajkowskiego, młodego wokalisty programu The Voice Kids. Ważnym momentem będzie występ kultowej formacji Kombi. To nie koniec dobrych wiadomości. Podczas niedzielnego koncertu odbędzie się absolutna premiera telewizyjna nowego hitu Pięknych i Młodych pt. „Jak w bajce (Ti amo)”. Wszystko to w otoczeniu multimedialnej scenografii, którą tworzą wirujące szpule, ruchome podesty, układy taneczne czy malownicza sceneria augustowskiego amfiteatru.

Konkursy i nagrody dla widzów

Koncert poprowadzi energetyczny, zgrany duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi. Oczywiście nie zabraknie niespodzianek dla widzów TVP2. Organizatorzy przygotowali interaktywne konkursy i ciekawe zabawy. To doskonała okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Autorzy najciekawszych produkcji otrzymają atrakcyjne nagrody.

Polska pod znakiem najlepszych koncertów

Na trasie rozśpiewanej ekipy Dwójki znajduje się jeszcze kilka miast. Uwielbianych przez publiczność artystów usłyszymy także w Kielcach (8 sierpnia), Ostródzie (15 sierpnia), Chełmie (22 sierpnia) oraz w Sopocie (29 sierpnia), kiedy to odbędzie się wielki finał wakacyjnej uczty muzycznej. Co ciekawe, wszystkie koncerty rejestrują kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki, które ukazują cały rozmach i piękno tego niezwykłego show niosącego wytchnienie i radość.

Wideo

Materiał oryginalny: Wyjątkowy koncert w Augustowie coraz bliżej. Wakacyjna Trasa Dwójki zaskakuje repertuarem - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie