Łomża. Tancerze z B.K. Step znowu na podium (zdjęcia)

PG
Szymon Dmoch zajął I miejsce w kategorii do 11 lat podczas turnieju Wschodnia Bitwa. BK Step
Szymon Dmoch i Wiktor Sekściński z B.K. Step stanęli na podium zawodów breakingowych "Wschodnia Bitwa", które odbyły się 16 marca w Międzyrzeczu Podlaskim.

Szymon Dmoch zajął pierwsze miejsce w kategorii do 11 lat, a Wiktor Sekściński trzecie miejsce w kategorii 12-15 lat. Obaj trenują pod okiem Macieja Brzostowskiego. Dobry debiut taneczny zaliczyli też Olivier Frankowski (Top 16 w kategorii do 11 lat), Oliwia Grylik (Top 16 w kategorii do 11 lat) i Remek Januszewski ( 3 miejsce w kategorii do 11 lat), których trenuje Kacper Zientarski. Jak mówi Marek Kisiel, właściciel studia tanecznego B.K. Step tancerze pokazali swoje umiejętności i potwierdzili, że młode pokolenie bboy's zapowiada się obiecująco.

Wschodnia Bitwa to na nowo powstający projekt na wschodniej stronie Polski. Typowo bboyowy event, łączący w sobie wszystkie elementy bboyingu w kategoriach od najmłodszych do tych z największym stażem.

Zobacz koniecznie: Oddając krew ratujesz życie - dlaczego warto oddawać krew?