Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sukcesy taneczne par z KTT "AKAT" Łomża [zdjęcia]

Robert Orzechowski
5-6 listopada 2011 r. pary taneczne z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży i trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich wzięły udział w Mistrzostwach Polski par w Tańcu Towarzyskim par klasy B i A i w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Zielone koło Warszawy .

W turnieju tym startowało 5 łomżyńskich par taneczny w pięciu kategoriach tanecznych. Dobrym wynikiem może szczyci się aktualnie najlepsza łomżyńska para taneczna

klasy B w kategorii pow. 15 lat Krzysztof Długozima i Klaudia Kukowska , która zajęła 35 miejsce na 72 pary taneczne startujące z całej Polski w tańcach standardowych .

Inne łomżyńskie pary taneczne startujące w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w licznie obsadzonych kategoriach zajęły następujące miejsca :

- w kategorii 14-15 lat klasa C
IV miejsce w tańcach standardowych i VI w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Bartosz Chojnowski i Adrianna Kiersztan

- w kategorii pow. 15 lat klasa C
V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Daniel Kobyliński i Milena Kobylińska

- w kategorii 14-15 lat klasa B
V miejsce w tańcach standardowych zajęła para Dawid Zaniewski i Marcelina Mroczkowska

- w kategorii 12-13 lat klasa D
Awans do wyższej klasy tanecznej zdobyła para Mateusz Dzwonkowski i Dagmara Brulińska