Prezydent szuka pracowników. Trwają nabory na trzy stanowiska

Jba
Do 28 czerwca można składać swoje dokumenty na stanowisko Podinspektora w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami, zaś do 2 lipca trwa nabór na informatyka oraz inspektora lub podinspektora nadzoru ds. elektrycznych i elektroenergetycznych.

Kandydaci muszą mieć obywatelstwo polskie, być niekaralni za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i korzystać z pełni praw publicznych.

Podinspektor w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami musi mieć ponadto wykształcenie wyższe :preferowane geodezyjne lub administracyjne; minimum półroczny staż pracy w administracji publicznej lub w firmie geodezyjnej; umiejętność obsługi komputera (w tym pakiet MS Office, internet) i urządzeń biurowych; bardzo dobra znajomość ustaw: o gospodarce nieruchomościami, o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, prawo geodezyjne i kartograficzne, kodeks postępowania administracyjnego oraz aktów wykonawczych do tych ustaw.

Magistrat proponuję umowę na zastępstwo w pełnym wymiarze czasu pracy do końca lipca przyszłego roku.

O ostatecznej ocenie kandydata decydować będą posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, w tym: doświadczenie przy wykonywaniu czynności określonych w zakresie zadań wykonywanych na stanowisku oraz znajomość obsługi IntraEWID, umiejętność pracy samodzielnej, skrupulatność, dokładność, wysokie poczucie odpowiedzialności, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

W przypadku inspektora lub podinspektora nadzoru ds. elektrycznych i elektroenergetycznych wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka lub pokrewne, znajomość przepisów ustaw: Prawo budowlane, Prawo geodezyjne i kartograficzne, o drogach, o ochronie środowiska, prawo energetyczne, prawo wodne, o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych oraz aktów wykonawczych do tych ustaw – w zakresie koniecznym do realizacji zadań Wydziału. Zatrudnienie będzie uzależnione od posiadanych przez kandydata kwalifikacji, uprawnień oraz doświadczenia zawodowego.

Na stanowisko Informatyka wymagane jest wykształcenie minimum średnie informatyczne oraz 3 lata stażu pracy, w tym co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem i obsługą sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego szczególnie urządzeń sieciowych i systemów zarządzania siecią komputerową zarówno w sieci przewodowej (optycznej i standardowej metalowej), a także znajomość przepisów niezbędnych do pracy na stanowisku będącym przedmiotem naboru, umiejętność ich wykorzystania przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Ponadto jako wymagania niezbędne wskazano: znajomość zasad zabezpieczeń infrastruktury informatycznej i baz danych, znajomość oprogramowania narzędziowego oraz systemów operacyjnych Windows i Linux, umiejętność instalacji i konfiguracji sprzętu peryferyjnego oraz sieciowego, znajomość systemów do monitoringu wizyjnego analogowego i cyfrowego, w tym obsługa kamer i rejestratorów.

Powraca "Łomżyńska kostka". Pierwsze spotkanie już w najbliż...

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Materiał oryginalny: Prezydent szuka pracowników. Trwają nabory na trzy stanowiska - Łomża Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie